XNOVATE CIRCLE

HAKKINDA

Xnovate Circle; teknoloji ve inovasyon konusunda konuşan, paylaşan, sorunları gündeme getiren, birlikte öğrenen ve çözüm geliştirmeye çalışan bir uygulayıcı topluluktur.

XNOVATE CIRCLE

SÜREÇ

Xnovate Circle inovasyon alanına ilgi duyan kişileri bir araya getirmeyi amaçlayan uygulayıcı topluluk ağıdır. Kazanım fazında, komünite ile tanışma faaliyeti olarak kurgulanan Network 101, Etkileşim fazında, sektör bağımsız inovasyon profesyonellerinin konuk edildiği, hem komünite üyelerinin katılabildiği hem de dışarıdan üçüncü kişilerin de katılım gösterebildiği İnovasyon Günlüğü Webinar Serisi ve komünitede yer alan üyelerin katılımı ile gerçekleşen; ortak çalışma kültürünü geliştirmeyi hedeflediğimiz Ortak Akıl Çalıştayları, Üretim fazında, komünitenin gücünü kullanarak üretmek ve bir çıktının paydaşı olmak isteyen kişilerin dahil edildiği Çalışma Grupları faaliyetlerine üyelerimiz katılım gösterebilir, komünitemizin bir parçası olabilirler.

XNOVATE CIRCLE

MANİFESTOMUZ

XNOVATE CIRCLE

KOMÜNİTE

0
0
0
...

XNOVATE CIRCLE

KATILIM

Eğer siz de inovasyona yönelik bir topluluğun üyesi olmak istiyorsanız, komünitemize katılmak için [email protected] adresine İsim-Firma-Pozisyon-Eposta-Telefon bilgilerinizi iletebilirsiniz.